Rotterdam The Hague Airport

 

 

Rotterdam The Hague Airport

 

Onze wijk heeft met 'Het oude Zestienhoven' te maken omdat de wijk zich bevindt in het traject van de landingsbaan van dit vliegveld. De overlast voor onze wijk is beperkt mede doordat 2/3 van de landingen geen gebruik maakt van de dalingsroute over onze wijk. Voorts geldt een nachtregime van 23 tot 07 uur waarbij landingen bij uitzondering kunnen plaatsvinden. Van het opstijgend vliegverkeer heeft onze wijk geen hinder.
In november 2014 dient er een nieuw luchthavenbesluit te zijn. Het streven van RTHA is het aantal vluchten uit te breiden, van 1,5 miljoen passagiers in 2013 naar 2,4 miljoen in 2025.De omvang van het vliegveld wordt niet vergroot, zo blijft er 1 start/landingsbaan. Vanwege stillere vliegtuigen wordt verwacht dat de beleving van geluidsoverlast zal verminderen.
September 2013 vond een stadserfbijeenkomst plaats over RTHA, zie:  verslag stadserfbijeenkomst

 

 

 

 

wijk10.jpg
Copyright © 2019 Bewonersvereniging Kethel-Oost. Alle rechten voorbehouden.
Joomla! is vrije software uitgegeven onder de GNU/GPL Licentie.